Szanowny Kliencie
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA EPIDEMIĘ OD DNIA 16 MARCA DO ODWOŁANIA FIRMA BĘDZIE NIECZYNNA
Przepraszamy za utrudnienia

Panele szklane

Panele szklane (inaczej zwane też jako panele szklane ścienne) to kolejny element oferty Mirror, który cieszy się ostatnio wielką popularnością z uwagi na szybkość montażu, łatwość utrzymania w czystości, bogatą ofertę kolorystyczną i możliwość szybkiej zmiany aranżacji kuchni. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się panele szklane kuchenne.

szklane panele poznań

Panele szklane kuchenne LACOBEL występują w wielu wersjach kolorystycznych, a jeśli ktoś nie znajdzie pośród nich odpowiedniego wzoru, możemy zaproponować wersję szkła z przeźroczystego  z wybranym przez klienta tłem w postaci folii, tapety lub druku na szkle!

 

Szkło Lacobel i kuchnie

Szkło Lacobel w kuchni jest doskonałym sposobem na nadanie kuchni nowoczesnego wyglądu poprzez zastosowanie okładziny ze szkła na ściany nad blatami kuchennymi. Zaletą tego rozwiązania jest szybki montaż, łatwe utrzymanie ściany w czystości i efekt który zadowoli najbardziej wybrednego klienta.

szkło w kuchni lacobel poznań

Jest to również sposób na szybkie „odświeżenie”  pomieszczenia, ponieważ szkło można położyć również na istniejących płytkach.

kuchnia lacobel poznań

W ofercie znajduje się szkło LACOBEL w pełnej palecie kolorystycznej oraz szkło matowe DECORMAT.

lacobel kuchnia poznań

Istnieje możliwość  montażu oświetlenia LED na tafli, co daje spektakularne efekty wizualne. Oferujemy doradztwo, montaż i transport. 

 

Panele ścienne i szkło z grafiką

Realizujemy również projekty wnętrz oparte o panele ścienne z grafiką wybraną przez Klienta. Zdjęcie na szkle może być wzorem wybranym z powszechnie dostępnych zdjęć lub uwiecznieniem szczęśliwych chwil z życia. Szkło z grafiką zabezpieczone folią laminowaną do szkła, pozwala dowolnie kształtować wystrój wnętrz jednocześnie zapewniając bezpieczne jego użytkowanie. 

 

Panele szklane Lacobel - realizacje

Realizacje paneli szklanych, szkło i kuchnie Lacobel znajdziecie Państwo poniżej...

Kontakt i mapa

Dane firmy

MIRROR

61-361 POZNAŃ 

ul. Książęca 47    

 

Godziny otwarcia:

Pon.: 9 00 - 17 00

Wt - Pt.: 8 00 - 16 00

Biuro

+48 61 624 25 10

Fax +48 61 8793 031

[email protected]