Szanowny Kliencie
Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.06.2020 r. do odwołania nie przyjmujemy zleceń indywidualnych na wykonanie, montaż i transport luster, paneli kuchennych oraz prysznicowych.

Panele szklane

Panele szklane (inaczej zwane też jako panele szklane ścienne) to kolejny element oferty Mirror, który cieszy się ostatnio wielką popularnością z uwagi na szybkość montażu, łatwość utrzymania w czystości, bogatą ofertę kolorystyczną i możliwość szybkiej zmiany aranżacji kuchni. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się panele szklane kuchenne.

szklane panele poznań

Panele szklane kuchenne LACOBEL występują w wielu wersjach kolorystycznych, a jeśli ktoś nie znajdzie pośród nich odpowiedniego wzoru, możemy zaproponować wersję szkła z przeźroczystego  z wybranym przez klienta tłem w postaci folii, tapety lub druku na szkle!

 

Szkło Lacobel i kuchnie

Szkło Lacobel w kuchni jest doskonałym sposobem na nadanie kuchni nowoczesnego wyglądu poprzez zastosowanie okładziny ze szkła na ściany nad blatami kuchennymi. Zaletą tego rozwiązania jest szybki montaż, łatwe utrzymanie ściany w czystości i efekt który zadowoli najbardziej wybrednego klienta.

szkło w kuchni lacobel poznań

Jest to również sposób na szybkie „odświeżenie”  pomieszczenia, ponieważ szkło można położyć również na istniejących płytkach.

kuchnia lacobel poznań

W ofercie znajduje się szkło LACOBEL w pełnej palecie kolorystycznej oraz szkło matowe DECORMAT.

lacobel kuchnia poznań

Istnieje możliwość  montażu oświetlenia LED na tafli, co daje spektakularne efekty wizualne. Oferujemy doradztwo, montaż i transport. 

 

Panele ścienne i szkło z grafiką

Realizujemy również projekty wnętrz oparte o panele ścienne z grafiką wybraną przez Klienta. Zdjęcie na szkle może być wzorem wybranym z powszechnie dostępnych zdjęć lub uwiecznieniem szczęśliwych chwil z życia. Szkło z grafiką zabezpieczone folią laminowaną do szkła, pozwala dowolnie kształtować wystrój wnętrz jednocześnie zapewniając bezpieczne jego użytkowanie. 

 

Panele szklane Lacobel - realizacje

Realizacje paneli szklanych, szkło i kuchnie Lacobel znajdziecie Państwo poniżej...

Kontakt i mapa

Dane firmy

MIRROR

61-361 POZNAŃ 

ul. Książęca 47    

 

Godziny otwarcia:

Pon.: 9 00 - 17 00

Wt - Pt.: 8 00 - 16 00

Biuro

+48 61 624 25 10

Fax +48 61 8793 031

mirror@mirror.com.pl