Szanowny Kliencie
Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.06.2020 r. do odwołania nie przyjmujemy zleceń indywidualnych na wykonanie, montaż i transport luster, paneli kuchennych oraz prysznicowych.

Lustra, kabiny prysznicowe, szklane drzwi i panele

a także... szkło, szklane blaty, stoły, ścianki, stolarka aluminiowa. 

mirror poznań lustra

© MIRROR Poznań 

Firma Mirror (PoznańWielkopolskie) od ponad 25 lat oferuje Państwu szeroki asortyment produktów i rozwiązań opartych na materiale typu szkło, lustro, aluminium, stal i od początku działalności stawia sobie ten sam cel: tworzenie wyrobów coraz doskonalszych i zarazem korzystniejszych cenowo, podążających za nowymi trendami w aranżacji wnętrz.

lustra łazienkowe korytarzowe na zlecenie poznań

Lustra: łazienkowe, korytarzowe, lustra na wymiar

W ciągu 25 lat znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę. Wiązało się to z zapotrzebowaniem rynku i sugestiami naszych klientów - zarówno hurtowych, jak i tych, których mamy przyjemność obsługiwać w naszym salonie firmowym.

 kabiny prysznicowe na wymiar parawany prysznicowe poznań

Kabiny prysznicowe na wymiar i parawany prysznicowe

Posiadamy szeroki asortyment ofertowy: lustra (m.in. lustra łazienkowe, korytarzowe, kryształowe), kabiny prysznicowe, drzwi szklanepanele szklane, a także szklane stoły, ścianki działowe, parawany i blaty kuchenne. Możliwość wykonania na wymiar

drzwi szklane panele szklane na ściany poznań

Drzwi szklane i panele szklane (szkło Lacobel)

W ostatnich latach uruchomiliśmy produkcję: stołów i blatów szklanych, kabin prysznicowych i parawanów kąpielowych, paneli ze szkła LACOBEL na ściany kuchenne, drzwi szklanych i przesuwnych, ścianek szklanych. MIRROR to także lustra z oświetleniem, a od kilku lat stolarka aluminiowa, która z powodzeniem wpisała się w zakres naszej działalności. 

stoły szklane ścianki działowe poznań

Drzwi szklane i stoły

Współpracujemy z architektami wnętrz w zakresie wykonywania szklanych elementów wystroju wnętrz mieszkań, biur, budynków użyteczności publicznej np. hotele, sale ślubów etc. 

blaty kuchenne poznań

Panele szklane ścienne

 

W wyniku ciągłych inwestycji w infrastrukturę i rozbudowie parku maszynowego, tworzymy szeroką ofertę szkła dla przemysłu meblarskiego. 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz Państwa sugestiom:

- rozwijamy współpracę z architektami wnętrz,

- realizujemy indywidualne projekty

- wykonujemy na życzenie naszych klientów usługi doradztwa, pomiaru,  transportu i montażu zleceń.

 Wszystkie produkty realizujemy według potrzeb Klientów... czyli na wymiar. Współpraca z: Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami, Architektami wnętrz między innymi przy realizacji projektów i aranżacjach przestrzeni w  zakresie odpowiadającym naszym produktom i usługom. Realizujemy zlecenia obiektowe: powierzchnie biurowe, hotele, spa&wellness, kompleksy typu aqaparki, sauny, kluby fitness, siłownie etc., obiekty budowlane administracji publicznej oraz inwestycje developerskie.

Dodatkowo obsługujemy Klientów prowadzących działalność cateringową oraz obsługę event'ową. Naczynia cateringowe produkowane metodą fusingu (łączenia szkła w bardzo wysokiej temperaturze) - to dziedzina z pogranicza sztuki i artystycznego rzemiosła, dająca ogromne możliwości kształtowania szkła.

© Mirror - Poznań

 

Kontakt i mapa

Dane firmy

MIRROR

61-361 POZNAŃ 

ul. Książęca 47    

 

Godziny otwarcia:

Pon.: 9 00 - 17 00

Wt - Pt.: 8 00 - 16 00

Biuro

+48 61 624 25 10

Fax +48 61 8793 031

mirror@mirror.com.pl